• درباره مجموعه فنی و مهندسی نوین تاور

  گروه فنی و مهندسی نوین تاور با تجربه ای حدود یک دهه، به عنوان تامین کننده دکل های مخابراتی وهمچنین یکی از مجموعه های بخش خصوصی ارائه کننده خدمات دکل مخابراتی از قبیل دکل خودایستا ، دکل مهاری و دکل منوپل در ایران، توانسته است با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص در زمینه تامین انواع  دکل مخابراتی در خدمت هموطنان عزیز باشد.

  گفتنی‌ست، این مجموعه برای بالابردن رضایت‌مندی مشتریان خود، موفق شده است با استفاده‌ی بهینه از ابزارهای توانمند مبتنی بر دکل مهاری و سایر تیپ های دکل های مخابراتی  ، راه‌های موثر و سودمندی برای برقراری ارتباط مداوم با مشتریان در پیش گیرد تا بتواند خدمات مورد نیاز آنان را با بالاترین كیفیت و در كوتاه‌ترین زمان ممكن به آنها ارایه كند. از این روی، تعداد مشتریان نوین تاور طی سال‌های فعالیت رشد چشم‌گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد، به گونه‌ای كه روزانه تعداد قابل توجهی به جمع استفاده‌ كنندگان از خدمات نوین تاور می‌پیوندند.

   

  دکل خودایستا محابراتی

  دکل خودایستا محابراتی

  چشم انداز

  موفقیت برای دستیابی به امکانات و تکنولوژی های جدید، از  دغدغه کارشناسان گروه فنی و مهندسی نوین تاور برای همه می باشد. با این دیدگاه به جهت کمک و پیشرفت همه مشتریان، خود را آماده ساخته ایم. باشد در آینده ای نه چندان دور این امر صورت پذیرد.

  آدرس کارخانه :

  بزرگراه هاشمی

نوین تاور